Stjepan Srhoj izlagao na Sveučilištu Princeton

Datum: 30.04.2018 Autor: Sandra Buratović Maštrapa

Asistent na Odjelu za ekonomiju i poslovnu ekonomiju Stjepan Srhoj, na poziv Sveučilišta Princeton, SAD, jednog od vodećih svjetskih sveučilišta, sudjelovao je proteklog tjedna na konferenciji Political Economy of Post-Civil War Transitions  (Politička ekonomija poslijeratne tranzicije).  Srhoj je prezentirao istraživanje o predstečajnim nagodbama u Republici Hrvatskoj, koje provodi zajedno s redovitim profesorom na Sveučilištu Princeton Jacobom Shapirom i postdoktorandom Dejanom Kovačem, a čiji bi rezultati trebalo biti javni za nekoliko mjeseci.