Održan Alumni Reunion Party

Alumni klub Sveučilišta u Dubrovniku organizirao je Alumni Reunion Party u restoranu Sunset Beach Dubrovnik za svoje članove - bivše, diplomirane studente.

Datum: 23.10.2018 Autor: Sandra Buratović Maštrapa

Alumne je pozdravila doc. dr. sc. Meri Šuman Tolić koja je i najavila planirana događanja u organizaciji UNIDU Alumni kluba i pozvala sve  bivše, diplomirane studente da se učlane u Klub i daju svoje prijedloge za njegov razvoj. Prisutne je pozdravio i rektor prof. dr. sc. Nikša Burum, istaknuvši važnost međusobnog povezivanja kolega sa studija, ali i kontakta bivših studenata sa svojim matičnim sveučilištem.

Prisutne je zabavljao DJ Bucko, a posebnu zahvalnost treba izraziti timu restorana Sunset Beach Dubrovnik koji je sponzorski pripremio cijelo događanje, te tvrtkama PEMO, Cele i Jadransko osiguranje na potpori u organizaciji.