UNIDU dobrotvorni party

Drugi UNIDU Alumni party koji je ovaj put imao humanitarni karakter održao se 30. studenoga 2018., u Sunset Beach Lounge clubu u Uvali Lapad. Kupnjom sadnica rogača, koje donira Zavod za mediteranske kulture Sveučilišta u Dubrovniku, prikupljala su se novčana sredstva za udrugu „Djeca Pelješca“.

Datum: 03.12.2018 Autor:

Drugi UNIDU Alumni party koji je ovaj put imao humanitarni karakter održao se 30. studenoga 2018., u Sunset Beach Lounge clubu u Uvali Lapad. Kupnjom sadnica rogača, koje donira Zavod za mediteranske kulture Sveučilišta u Dubrovniku, prikupljala su se novčana sredstva za udrugu „Djeca Pelješca“, koja je osnovana kako bi djeci s poteškoćama u razvoju s poluotoka Pelješca omogućilo pružanje logopedske, radne i neurofeedback terapije. U terapiji je trenutno 20-ak pelješke djece. Kako djeca ne bi morala svakodnevno putovati na terapije u Metković ili Dubrovnik, dogovorena je  logopedska terapija u Janjini, koja se financira sredstvima Udruge. Nažalost, Udruga se podržava samo donacijama i pomoći jedinica lokalne i područne samouprave pa su roditelji primorani sami financirati troškove.

Za sve koji nisu bili u mogućnosti doći na party dobrovoljni humanitarni prilog može se uplatiti na račun Udruge:

Djeca Pelješca

Janjina 41